Odpowiedz 
Przesyłanie plików z laptopa na komputer stacjonarny
Autor Wiadomość
myca1125 Offline
Zbanowany

Ilość postów: 183
Przesyłanie plików z laptopa na komputer stacjonarny
Witam mam problem tak jak w temacie.Napiszę od początku-Kilka dni temu chciałem zrobić formata na kompie stacjonarnym z Windows 7 więc postanowiłem przenieść więkrzość plików ponad 200 gb na laptopa z windows 8.Przeniosłem-podpiołem kablem nie wiem jak on się nazywa chyba ethernet i jakoś zrobiłem grupę domową między kompami. Udało mi się przenieść z komputera stacjonarnego na laptopa pliki ponad 200 gb. Zrobiłem formata na kompie stacjonarnym z Windows 7 wszystko zainstalowałem.Ale mam problem z przesłaniem z powrotem plików z laptopa z windows 8 na stacjonarny z Windows 7. Próbowałem robić grupę domową ale coś jest nie tak nie wiem jak to zrobić.Mógł by ktoś wytłumaczyć mi krok po kroku jak z powrotem przenieść pliki na kompa stacjonarnego. Lub może ktoś zna jakiś inny sposób.Apropo internet w laptopie mogę połączyć przez wi-fi za pomocą rutera.Proszę o pomoc.Pendrive odpada zajeło by wieki...
31-10-2014 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jaculekk1 Offline
Fanatyk

Ilość postów: 313
Reputacja: 16
RE: Przesyłanie plików z laptopa na komputer stacjonarny
Witaj,
A na kompie z Win7 udostępniłeś jakiś folder lub partycję w ten sposób KLIK ?

[Obrazek: 1084248.png]

01-11-2014 10:11 AM
myca1125 Offline
Zbanowany

Nie w ten sposób nie. Zrobiłem grupę domową na dwóch kompach jakoś mi się udało i Prawym przyciskiem myszy wziołem plik na udostępnij grupie domowej i dalej to już normalnie komp z windows 7 widział kompa z windows 8 i po prostu wycinałem pliki z kompa z win 7 i wklejałem do grupy domowej np do plku wideo bo w grupie zrobiłem 4 pliki wideo,dokumenty.obrazy i muzyka i tam wklejałem do laptopa z win 8.No i teraz mam wszystko na laptopie i nie wiem jak z powrotem to przesłać? Coś jest nie tak jak chcę zrobić grupę domową kompy się nie widzą.
01-11-2014 11:51 AM
myca1125 Offline
Zbanowany

Ok Problem rozwiązałem.Może komuś się to przyda-Więc po prostu w laptopie wyłączyłem wi-fi i utworzyłem grupę domową tak zwaną sieć lokalną między komputerami za pomocą kable chyba enthernet...

Załączone pliki Miniatury

01-11-2014 06:17 PM
Odpowiedz 

Skocz do: